VL TENISA SKOLA
BĒRNU TENISA APMĀCĪBAS
NODARBĪBU GRAFIKS
TRENERI
Iespēja nodarboties ar tenisu skolā ir dažāda līmeņa un vecuma spēlēt gribētājiem. Pieaugušo apmācībās akcents tiek likts uz individuālajām nodarbībām, bet bērniem piedāvā gan grupu, gan individuālās nodarbības. Īpaša uzmanība tiek pievērsta jaunajiem tenisistiem, kas izvirzījuši augstākus mērķus sportā. Jau šobrīd gan skolas dibinātāji, gan treneri strādā ar jaunajiem tenisistiem, kas ne tikai ir labākie Latvijā savā vecuma grupā, bet arīdzan startē ar atzīstamiem rezultātiem Eiropā un pasaulē. Īpašs lepnums ir par audzēkņiem, kas iekļuvuši Latvijas izlases sastāvā un pārstāv Latviju Eiropas komandu un individuālo čempionātu ietvaros.
Tā pat, jau no pašiem pirmsākumiem, skolā tiek uzņemti paši mazākie spēlētāji (sākot no 4 g.v.), komplektējot grupas atkarībā no bērnu vecuma un spējām. Šīs nodarbības notiek uz speciāla izmēra laukuma ar īpašām 3 līmeņu (krāsu) bumbiņām, kas piemērotas tieši mazu bērnu vajadzībām.
BĒRNU TENISA NODARBĪBU GRAFIKS
Visi interesējošie jautājumi un pieteikšanās nodarbībai zvanot uz ACB Tenisa kluba administrāciju vai bērnu grupu nodarbību trenerim Aivaram: +371 29213013.
Vairāk informācijas par VL Tenisa skolu meklējiet: www.vltenisaskola.lv
Aivars Kravčenoks
Tenisa treneris
Bērnu grupu nodarbību tenisa treneris
Tenisa treneris ar 6 gadu pieredzi.
Ikdienā Aivars vada VL Tenisa skolas grupu nodarbības bērniem un jauniešiem, kā arī pasniedz individuālus treniņus pieaugušajiem.
KONTAKTI
+371 28 374 374
+371 67 67 7370
info@acbtenisaklubs.lv

MĀRUPE, SĒĻU IELA 12
SIA "ACB TENISA KLUBS"
SIA "ACB TENISA KLUBS"
SĒĻU IELA 12, MĀRUPES NOV., MĀRUPE
REĢ.NR. 40103209438
AS SEB Banka UNLALV2X
LV86UNLA0050013437489

© 2018 SIA "ACB TENISA KLUBS" VISAS TIESĪBAS PATURĒTAS